Zebranie sprawozdawcze za 2017 rok

W dniu 26.01.2018 o godzinie 17.00 w naszej remizie odbyło się zebranie sprawozdawcze za 2018 rok. W zebraniu uczestniczyli członkowie naszego OSP oraz goście w osobach: wójta gminy Stare Juchy, komendanta gminnego OSP i naczelnika wydziału operacyjnego KP PSP w Ełku. Zebranie odbyło się od włączenia syreny dla spuznialskich a następnie zostały odczytane sprawozdania finansowe i z działalności podczas którego wręczono dla Sebastiana Wieleńskiego medal z wyróżnieniem STRAŻAK ROKU 2017 W OSP STARE JUCHY. Sprawozdania  zostały przyjęte jednogłośnie. Po zabraniu głosu przez gości zostało zapowiedziane przez wójta gminy że zostanie złożony wniosek o zakup ciężkiego samochodu dla naszej jednostki oraz na wniosek władz gminnych została przyjęta uchwała o przekazaniu bezpłatne dla gminy przyczepy samochodowej którą dwa lata wcześniej dostaliśmy z KP PSP w Ełku. Po oficjalnej części zebrania odbyło się spotkanie integracyjne.  Dziękujemy wszystkim członkom i gościom za przybycie.