Niedzielna ulewa nad powiatem ełckim

W niedzielne popołudnie  21.06.2026  nad powiatem ełckim przeszła ulewa z burzą która w kilkanaście minut dokonała zalania wielu budynków i  dróg oraz powaliła drzewa i zerwała dachy. Prawie wszystkie jednostki OSP z okolicy miały pełne ręce roboty. My w pierwszej kolejności pojechaliśmy do usunięcia drzewa z drogi Bałamutowo - Woszczele. Potem zabezpieczaliśmy dach budynku gospodarczego w Czerwonce który zerwał wiatr. Na koniec odpompowywaliśmy wodę z pod wiaduktu kolejowego w Woszczelach. Nasze działania zakończyliśmy przed godziną 22. 

Copyright © 2015 - 2026 OSP Stare Juchy All rights reserved
Script logo