• Eliminacje środowiskowe do tegorocznego turnieju OTWP

W dniu 06.03.2015 na remizie odbyły się eliminacje środowiskowe do tegorocznego turnieju OTWP w którym udział wzieli członkowie MDP. W kategorii szkoła podstawowa pierwsze miejsce zajął Daniel Rogucki, drugie miejsce Mateusz Stempiński, trzecie miejsce Marcin Jaworowski w kategorii gimnazjum pierwsze miejsce zajol Grzegorz Pajewski a drugie miejsce Paulina Słuchocka.

• Pożegnanie druha Ryszarda Kuczewskiego

W dniu 05.02.2015 w asyście chonorowej członków OSP Stare Juchy oraz OSP Garłówka i dzwięku syren pożegnaliśmy na miejscowym cmentarzu zasłużonego wieloletniego kierowcę naszej jednostki druha Ryszarda Kuczewskiego.

• Zebranie sprawozdawcze za 2014 rok

W dniu 30.01.2015 odbyło się zebranie sprawozdawcze za 2014 rok na które przybyli członkowie OSP, MDP i JAMY oraz zaproszeni goście w osobach Komendanta Powiatowego PSP w Ełku, Komendanta Gminnego OSP ze Starych Juch i Wójta Gminy Stare Juchy. Dziekujemy wszystkim za przybycie.